טיפים לעיצוב פנים חדרי שינהכשזה מגיע לעיצוב הבית שלך, אתה יכול לשים לב יותר לאזורים שנראים על ידי האורחים שלך, אבל זו יכולה להיות טעות. אתה צריך להפוך את כל הבית שלך לטעמך, ואתה צריך להשקיע זמן רב בעיצוב פנים חדר השינה בדיוק כמו שאתה עושה עבור הסלון או אזורי פינת האוכל שלך. אתה מבלה הרבה מחייך בחדר השינה שלך, והעיצוב יכול לעשות הבדל עצום בהרגשה שלך שם. זה משפיע על השינה שלך, שבתורה משפיעה גם על שעות הערות של חייך. תעשה את זה נעים ועשה את זה יפה.

אחת הטעויות הגדולות ביותר שאנשים עושים בעיצוב פנים חדרי שינה היא לבחור צבע בהיר. אתה יכול למצוא דרך להשתמש בכל צבע, אבל צהוב עז לא יעבוד. במקום זאת, חפש צהוב מושתק. כל צבע בהיר יעכב את יכולתך להירדם בשלווה. זה אולי נראה נחמד כשהשמש זורחת והחלונות פתוחים, אבל זה לא טוב כשרוצים להירדם בלילה. כהה מדי יהיה מדכא מדי, אז לכו על משהו בצבע שאתם אוהבים, פשוט לכו על גוון כהה יותר של הצבע הזה.

לאחר מכן, במקום לבחור שולחן מחשב חדש או מעמד לטלוויזיה, בחר מקום חדש להציב אותם. זה לא אומר להעביר אותם לחלק אחר בחדר השינה שלך – זה אומר להעביר אותם החוצה מחדר השינה שלך. בשום אופן לא צריכה אלקטרוניקה להיות חלק מעיצוב פנים חדר השינה. פריטים אלה משאירים אותך ער ומפריעים לשינה שלך, גם אם הם כבויים. הירדמות לטלוויזיה פירושה שאתה מקבל פחות שינה משקמת. מחשב מזכיר לך עבודה, חשבונות או משחקים. כל אלה שומרים על ערנות המוח וגורמים לך לחשוב על דברים שכדאי להשאיר עד הבוקר. יש אנשים שאפילו מגרשים את הטלפון הסלולרי, וזה רעיון לא רע.

אם אתה חייב להחזיק פריטים אלקטרוניים בחדר השינה שלך, מצא דרך להסתיר אותם הרחק מהמיטה שלך. אתה יכול למצוא חוצצי חדרים שנראים נהדר עבור עיצוב פנים חדר השינה שיעניקו למיטה שלך קצת בידוד תוך כדי מתן מקום בחדר השינה שלך למחשב שלך אם באמת אין לך מקום אחר לשים אותו. אם יש לך שם ציוד כושר, אולי תרצה להסתיר אותם מהעין כדי שלא תוכל לראות אותם בשכיבה במיטה. חפשו אפשרויות נהדרות למחלקי חדרים. אתה בטוח תמצא משהו שאתה אוהב.

תחשוב מה אתה הכי רוצה לעשות בחדר הזה. זה מיועד לשינה, וזה גם לזמן מיוחד עם בן או בת הזוג שלך. זה מה שאתה צריך להתמקד כאשר אתה חושב על עיצוב פנים חדר שינה. חומרים רכים, מצעים משיי ונוחות צריכים להיות בראש מעיינכם. אתה יכול להשיג כל מה שאתה אוהב מבחינת המראה, אבל וודא שאתה יודע שמה שאתה מקבל הוא נוח ואפילו סקסי. זה שומר על חיי הנישואים שלך ועוזר לך לישון טוב יותר בלילה.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.