טיפים לעיצוב ושיפוץ חדרי אמבטיה – עשרת הטיפים המובילים שלנו לעבודות התקנת חדרי אמבטיה חסכוניותטיפים לעיצוב והתקנה של חדרי אמבטיה

היי אני "מומחה" לשירותים ומנהל כבר שנים רבות חברה המתמחה בתכנון, אספקה ​​והתקנה של חדרי אמבטיה באזור אדינבורו ולות'יאן.

לאורך כל תקופה זו החברה הייתה חברה בארגון הפדרציה של בוני מאסטר.

לעתים קרובות אנו מתבקשים לספק חדרי אמבטיה באיכות הגונה, עמידים ובעלי גימור אטרקטיבי עבור לקוחות "קנייה להשכרה", משפחות צעירות ורוכשי דירה ראשונה בתקציב מוגבל. אם תעקבו אחר עשרת הטיפים המובילים שלנו למטה, אין סיבה שלא תוכלו להשיג תוצאות דומות בתקציבים של פחות מ-4000 פאונד.

עשרת הטיפים המובילים שלנו לפרויקט עיצוב ושיפוץ חדרי אמבטיה כלכליים

1) אל תהיה שאפתני יתר על המידה עם עיצוב חדר האמבטיה שלך:- האמבטיה/מקלחת/שירותים/כיור החדשים צריכים להיות ממוקמים כמעט בדיוק במקום שבו הוצבו היחידות הישנות:- זכרו שעלויות העבודה המקצועיות מהוות לפחות 70% מחדר אמבטיה חסכוני. -התאמת והפעלת צינורות ניקוז ואספקת מים חדשים גוזלת זמן וכרוכה בעלויות חומר נוספות

2) לפני שאתם מבזבזים כסף על אריחים ואביזרים, שכור צוות התאמה מקצועי לכל המקצועות: – אין חסכון להציף את השכן מלמטה באמצעות עשה זאת בעצמך פגומה או באמצעות מזומן ביד ו"עוף בלילה" בוקרים:- אם בתלבושת המקצועית שלך שנבחרה בקפידה ואכן יש תאונה בלתי סבירה אך עלולה להיות יקרה, ביטוח החברה (בדוק זאת לפני שתעסיק אותם) יכסה את העלויות הכרוכות בכך:- בחירה מוקדמת תאפשר לך גם לשתף את המומחים בעיצוב ו תהליך בחירת חומר/אביזר חיוני

3) נהלו משא ומתן על מחיר קבוע עם הקבלן שלכם:- על בסיס עבודה בלבד, ובזמן זה (מחוץ לאזור לונדון) ניתן לשכור קבלן טוב מיומן באינסטלציה, עבודות בניין, עבודות עץ, גבס, ריצוף, קישוט ו עבודות חשמל לפי הצורך עבור כ-1600-2300 פאונד לחדר אמבטיה סטנדרטי כולל כל העבודות לפי הצורך: ודא שהחוזה שלך בכתב והוא חתום ומוסכם על ידי שני הצדדים. אין צורך בחוזה מהודר או מנוסח כחוק:- חילופי מכתבים או מיילים בכתב יד מפורשים ופשוטים יהוו הסכם מחייב בכל בית משפט לתביעות קטנות במידת הצורך. בחירה קפדנית של הקבלן שלך אמורה להבטיח שהליכים משפטיים הם תוצאה מאוד לא סבירה של כל פרויקט, אבל חוזה שנערך כהלכה הוא ביטוח הכרחי והגיוני לכל עסקה עסקית.

4) חפשו את האביזרים הסניטריים שלכם:- יש כמה מבצעים פנטסטיים שאפשר לקבל שם בחוץ:- לדוגמה, ובזמן כתיבת שורות אלו, ל-B&Q יש הצעה מצוינת על סוויטת "סנדרינגהאם" מלאה של Armitage Shanks Ltd (כולל אמבטיה, כיור/כן/שירותים וברזים) הכל בפחות מ-200 פאונד (מחיר מחירון רגיל מעל 600 פאונד):- אם אתם רואים מקלחת "מותג בשם" בחנות גדולה אל תקנו אותה, אלא בדקו מבצעים השוואתיים ב- קו לעסקה טובה יותר.

5) אם יש לכם דוד "קומבי" בבית תגלו שמקלחון שסתום תרמוסטטי או "מקלחת כוח" כפי שהוא מכונה לפעמים, הוא כנראה האפשרות הזולה ביותר ובהחלט (מבחינת ביצועים) הטובה ביותר:- זכרו להתייעץ עם קבלן לגבי איזה סוג להשיג:- למקלחונים אלה יכול להיות שסתום חשוף או נסתר בהתאם לסוג הקירות שיש לך:- בבחירת מקלחון חשמלי, זכור שהמקלחונים החדשים והחזקים יותר הזמינים כיום (בדירוג של עד ומעבר ל-11KW ) יזדקק לכבל גדול יותר ומפסק חשמל שיתקין על ידי חשמלאי מוסמך:- שימוש במקלחת בדירוג דומה למקלחון הקיים יכול לחסוך לך מאות פאונד בעלויות חיווט מחדש.

6) האריחים הנפוצים ביותר ללא ספק הם קרמיקה (בניגוד מחרסינה, צפחה או אבן טבעית) הם גם בדרך כלל הזולים ביותר להנחת מכיוון שהם אינם דורשים דבקים מיוחדים, חיתוך או קידוח. חלק ממוצרי אבן טבעית דורשים גם איטום תקופתי כדי לשמור על מצבם. חשוב להתייעץ עם הקבלן שלך לפני רכישת אריחים או דבקים. גודל האריחים יכול להוות בעיה פוטנציאלית:- אריחים גדולים בדרך כלל לא עובדים טוב במיוחד, מבחינת מראה, בשטח קטן וגודל האריחים הוא תמיד בעיה מרכזית עבור קירות ורצפות שהם פחות ממושלמים (אריחים לא לכופף ):- בעוד אריחים קטנים יותר יכולים לעתים קרובות להתמודד עם משטחים פחות ממושלמים, אריחים גדולים יותר אינם יכולים:- מרצף טוב תמיד יעשה כמיטב יכולתו, אך זכור כי 100% ריצוף מושלם ניתן להשגה רק בתנאי מעבדה על ידי רובוטים!

7) הצבע והגימור של פריטים בעיצוב חדר אמבטיה תלויים בבחירה אישית. מניסיוני אריחים בצבע רגיל/נייטרלי וגימורי צבע עובדים הכי טוב. שולי או רצועות אריחים צבעוניים עשויים להכתיב בסופו של דבר את צבע המגבות, אביזרי הנוי ואת צבעי הצבע העתידיים על קירות וכו':- שילוב של אריחי פחם כהים, אריחי קיר "גבשושיים" לבנים, קירות אמולסיה אפור בהיר מאוד וצבע לבן צבוע. התקרה היא גימור חסכוני מאוד אך יוקרתי שעובד טוב מאוד עבור כל צבעי המגבת והאביזרים במיוחד בשילוב עם חיפויים/חרוזים באריחי כסף וברזי הכסף ואביזרי המקלחת וכו 'הנמצאים ברוב חדרי הרחצה:- ניתן להשיג אפקט דומה עם אריחים בגוון buff ושאר צבעוני נייטרלי:- אם אתה אומנותי ומוכשר, עשה מה שאתה רוצה ובוודאי אל תקשיב לאף מתאם אמבטיה!

8) סביר להניח שהקבלן שלך יהיה במקום בין 7 ל-11 ימי עבודה. תן לו שטח די גדול לשמור עליו את הכלים, החומרים ואביזרי האמבטיה וכו': כל קבלן ששווה את המלח שלו תמיד יכבד את הרכוש שלך (תשתמש ביריעות אבק וכו') ויתפנה בסוף כל לילה. חדר פנוי הוא אידיאלי, וכשהדלת נשמרת סגורה כדי להסתיר את אזור האחסון לאחר שהקבלן סיים את היום, אז החדירה אמורה להיות נסבלת למשך החוזה

9) ברוב הפרויקטים של חדר האמבטיה ניתן לשמור על שירותים פעילים בדרכים במשך כל חוזה למעט 24 שעות: אריחי רצפה שהונחו לאחרונה צריכים זמן להתייצב לפני תיקון הדום החדש של השירותים והכיור וכו'. בהיעדר שנייה אמבטיה אז ברור שיש לעשות סידורים חלופיים עם שכנים, חברים או משפחה מראש.

10) לבסוף, אם אתה מרוצה מחדר האמבטיה שלך, הודע לקבלן שלך (כולם אוהבים להיות מודים על ביצוע עבודה טובה) ושלם לו בהקדם. אם תרצה תוכל להעלות סקירה טובה על הביצוע שלו באינטרנט דרך חשבון Google שלך, זה יעזור לדירוג אתרי האינטרנט שלו וגם ללקוחות פוטנציאליים אחרים המחפשים בעלי מלאכה אמינים ומשובחים.

לקבלת רעיונות ומידע נוסף, כולל סרטוני הפרויקט והתצלומים שלנו, בקר בדף הפייסבוק שלנו בכתובת https://www.facebook.com/www.edinburghbathroomsandkitchens/ – אני מקווה שתמצא את האמור לעיל שימושי, אם כן זה יהיה נהדר אם תוכל לעשות לייק לדף שלנו – כל הכבוד לפרויקט התקנת חדר האמבטיה העתידי שלך!

העתקה:- סטיב דלגליש 2011Source by Steven Dalgleish

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *