חמישה רעיונות לעיצוב חדרי אמבטיה לגניבה ממלונות יוקרהמקלחות מודרניות

המקלחת היא לעתים קרובות גולת הכותרת בחדר אמבטיה של מלון ולכן שלך צריך להיות לא פחות. חשבו על סילוני עיסוי, תאורת אווירה פנימית וכמובן הליכה במקלחת. חדרי אמבטיה רבים מצוידים במקלחות חשמליות וראש מקלחת צמוד לקיר יכול להיות השדרוג המושלם. שדרוג המקלחת היא אחת הדרכים הקלות ביותר לעדכן חדר אמבטיה עייף שלא לדבר על דרך קלה להזריק קצת יוקרה. כיום, הודות לטכנולוגיה העדכנית ביותר, המקלחת שלך יכולה להפוך לחדר אדים ואיננו יכולים לחשוב על דרך טובה יותר להוסיף מגע של יוקרה לחלל מרגיע.

מגבות קטיפה

כשזה מגיע לשדרוג חדר האמבטיה שלך כדי לשקף את המותרות שיש בחבילת בית מלון, אביזרים הם המפתח. כל חדר אמבטיה יכול להרוויח מכמה מגבות מפוארות ומצעים, שכן כולנו יודעים שמגבות דומות לענן הן חובה עבור מלונות מפוארים רבים. הוסף ערימת מגבות מפוארת והוסף חלוק רחצה גם ליוקרה ונוחות מירבית.

תאורת מצב רוח

כשזה מגיע ליצירת חדר אמבטיה שופע יוקרה, לתאורה יש תפקיד מכריע. תאורה קשה יכולה לגרום לחדר אמבטיה להרגיש קליני וקר ולכן בבחירת תאורה לחדר האמבטיה שלך, נסה לחשוב מחוץ לקופסה. במקום רק מקור אור אחד, ערבבו אותו על ידי הוספת מראה מוארת ואל תשכחו לשקול גם תאורת מקלחת. הרבה מהמקלחות החשמליות האחרונות מגיעות עם מערכת תאורת אווירה משלהן ליצירת אווירה נעימה במהירות. הוסף כמה נרות כדי לרכך את מצב הרוח.

רדיאטורים מחוממים

תוספת נצחית נוספת לחדר האמבטיה שלכם שתוכל למצוא במלונות פאר היא רדיאטור מגבות מחומם. היתרון במוצר כזה הוא כפול. הם לא רק מחממים את המגבות שלך כך שלא תרגיש צמרמורת כשיוצאים מהמקלחת, אלא שהם גם מספקים מקום מושלם לאחסון המגבות שלך ומגדיל את פוטנציאל האחסון בחדר האמבטיה שלך ושומר את כל המצעים שלך במקום אחד. .

תכנית צבע נצחית

דבר אחד שתוכל לשים לב אליו כשאתה נכנס לחדר אמבטיה יוקרתי במלון הוא שהעיצוב קלאסי. צבעים בהירים ודוגמאות נועזות יכולים להיראות מיושנים לאחר כמה שנים, כך שתמיד כדאי לבחור בגוונים ניטרליים בעת חידוש עיצוב חדר האמבטיה. שחור ולבן הוא תמיד שילוב קלאסי ואי אפשר לטעות במתכות.

אם אתה מרענן את עיצוב חדר האמבטיה שלך או משדרג את חדר האמבטיה שלך עם מקלחות ואביזרים מודרניים, אנו מקווים שמאמר זה נתן לך השראה. השתמש בחמש אפשרויות השדרוג הקלות האלה כדי להפוך את חדר הרחצה הקיים שלך לנסיגה מפוארת.Source by Arnold Kross

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.