חדר מדיטציה ועיצוב מזבחתחושה עצומה של רוגע משתלטת עליך כשאתה נכנס לחדר המדיטציה שלך. אולי זה פסל הבודהה המחייך או פסלי הקיר המגולפים של גנשה וקרישנה המובילים אותך למרחב ההתעוררות הרוחנית שלך. עיצוב בר קיימא מתמקד בשימוש בחומרים כמו עצים משוחזרים שהוכנסו מחדש לארונות ושידות המשמשים כמזבחות או לאחסון. מביאים איתם את האנרגיות של העת העתיקה את גילופי הצ'אקרה והלוטוס הקשורים ליסודות הטבע.

מזבחות הם מקומות פולחן, מערבולות של אנרגיה שמחדירים לחלל סביבם את ההילה שלך. מזבח הוא ביטוי פיזי של הרוחניות הפנימית שלך. קשתות עתיקות מעוצבות להפליא שהן בתים גנשה, פסלים ואלילים לקשמיים, מלאות ופירמידות, אלמנטים המחברים אותך עם האלוהות כפי שאתה רואה אותה בתוכך, מרחב שבו אתה משקף במודע על מערכות יחסים בהווה ובעבר. המזבח שלך רוטט עם האנרגיה הרוחנית שלך וכאשר אתה עושה מדיטציה לפניו, האנרגיה משתקפת בחזרה בצמיחה אקספוננציאלית.

ערימת הכריות העשויה מסארי ממוחזרים והחופה עם השקפים הצבעוניים שזורמים לרצפה הופכים את החלל הקטן והנעים הזה לבוהמייני וחופשי. מסגרות עץ וינטג' מקושתות על הקירות קושרות את חלל המדיטציה עם הזן של החדר.

תרגול יוגה לפני המזבח שלך, או ביצוע מדיטציה, זה מחבר אותך מחדש עם המטרה הפנימית ביותר שלך בחייך. בדלת העתיקה המובילה לחדר המדיטציה שלך יש גילופים של לוטוס וצ'אקרה, דלת הודית עתיקה עם גווני ורוד, עשירה כל כך בהיסטוריה של אהבתה לרוח האלוהית. דמצ'יה שבטית יפהפייה יושבת בפינה עם שפע של עשבי תיבול עציצים שנותנים את הריח שלהם לחלל היפה שלך.

הקשת המשולשת נפתחת אל החצר האחורית היפה והירוקה שלך, ואתה מרגיש אחד עם הטבע. יש לי מזבחות בכל הגן, פסל האנומן מאבן טבעית מוקף בעציצים ויושב מתחת לעץ הבניאן הענק, טיול הערב שלי משקף את עצמו וממריץ כשאני מציע לו פרחים, סופג את כוחו וחוסן שלו, מרגיע את הכל. מחשבות סוערות ומאכזבת את השמירה שלי.

מלאס ברודרקשה, קוורץ קריסטל, לאפיז לזולי ותמונות של אהובים מקיפים את המזבח שלי כשאני מחפש ביטחון בחיבור עם אמא ואבא שלי במהלך מדיטציה. אני מזמר לגנשה כשהוא פותח פורטלים חדשים ופרקים חדשים בחיי, מלמד אותי את דרכי החוכמה שלו. Saraswati היפה מלמד אותי להיות מודע בבחירת המילים שלי ותמיד להיות אדיב במחשבה ובפועל.

גילוף עץ החיים מלמד אותי להאמין בפריחה של האהבה והחיים בעודנו עוברים קשיים ומציאות מתוחה. חדר המדיטציה שלי מנחה אותי בכל האנרגיות שלו ועוזר לתודעה שלי להתרחב ולהתמזג עם האלוהות הקוסמית. האנומן ושיווה, שניהם זהים או שונים? המניפסט והבלתי גלוי. התקרבו צעד נוסף להבנת תעלומת החיים בעזרת גילופים יפים של קרישנה ושיווה המרופדים את הקירות שמזכירים את מערות אג'נטה אלורה בהודו. המזבח שלך מחזיק את האהבה שאתה מציע ומגדיל אותה בהרבה.Source by Era Chandok

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.