וילונות למטבח – 5 טיפים איך לעשות אותם נכוןוילונות למטבח הם מרכיב חיוני בגימור עיצוב המטבח. לרוע המזל הם נוטים להישכח לעתים קרובות. עם זאת, ברגע שיש לך אותם, אתה תראה איזה הבדל אתה יכול לעשות על ידי מסגור החלונות שלך עם הטיפול הנכון בחלון. להלן חמישה טיפים שיעזרו לכם לעשות את הבחירה הנכונה.

1. בחר סגנון פשוט, לא רשמי

מתלים וזנבות מפוארים וכותרות וילונות משוכללות מתאימים יותר לחדרים רשמיים כמו הטרקלין או חדר השינה. שמור על הווילונות פשוטים במטבח כדי שיתאימו יותר לסגנון החדר.

2. הוסף השפעה עם עיצוב הבד

למרות שאנו עלולים להסס לבחור (ולהיתקע עם) ארונות צבעוניים, וילונות הם דרך מצוינת להוסיף קצת צבע למטבח. בחרו עיצוב בד וצבעים המשתלבים היטב עם שאר האלמנטים במטבח בין אם הם עכשוויים, קלאסיים או כפריים.

3. שמור אותם קצרים

וילונות באורך אדן הם בדרך כלל התאמה טובה יותר לסגנון הבלתי פורמלי במטבח, אם כי וילונות באורך מלא עשויים להתאים אם יש לך חלון באזור האוכל של המטבח שלך ואתה משתמש בו לסעודה. וילון בסגנון בית קפה הוא גם נהדר אם אתה רוצה קצת פרטיות אבל לא רוצה לחסום יותר מדי אור.

4. ודא שהם ניתנים לכביסה

וילונות מטבח צפויים להתלכלך הרבה יותר מאשר וילונות בחדרים אחרים בבית שלך עם כל הקיטור והשומן באוויר. יהיה צורך לנקות אותם בתדירות גבוהה אז הקל על עצמך על ידי בחירת וילון או בד אשר נשטפים בקלות במכונת הכביסה ולא כזה שצריך אותך לטיול בניקוי יבש.

5. חשבו על בטיחות

בדים המשתלשלים מעל אזור בישול אינם אידיאליים. אם יש לך חלון ליד כיריים אז שקול אם וילונות הם אופציה בטוחה. אולי עדיף לך וילון גלילה פשוט שיתרחק היטב מהלהבות או מהמחבתות החמות.Source by Janice Wood

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.