השפעות על עיצוב הביתלא מוצאים את ההשראות הנכונות לעיצוב הבית שלך? אולי אתה פשוט מחפש במקומות הלא נכונים. השפעות עיצוב ניתן למצוא ממש בכל פינה, מהחלון שלך ועד לארון הנעליים הישן שלך. החוכמה היא למצוא משהו שאתה בֶּאֱמֶת כאילו-לא בגלל הערך או הנדירות שלו, אלא איך זה גורם לך להרגיש. הנה כמה מקומות שאתה יכול לחפש כדי לקבל את הבעיטה היצירתית הנחוצה.

אומנות. הם אומרים שהבחירה שלך באמנות היא המדד הטוב ביותר לטעם האישי שלך, כי אתה בוחר בה רק על סמך המראה שלה. אז לכו לבקר בגלריה המקומית שלכם ותראו לאילו סגנונות אתם הכי נמשכים. האם אתה נוטה להעדיף צבעי פסטל בהירים? אולי בית אמריקאי מסורתי הוא הטוב ביותר עבורך. האם אתה נמשך לנושאים ארציים ולפסלים? שקול מדינה או בית אסייתי – האלמנטים הטבעיים יתאימו בצורה מושלמת לטעמך.

צבעים. לדברי המעצב ג'רארד מרין, הצבע הוא החבר הכי טוב שלך בכל מה שקשור לעיצוב הבית. בתים סתמיים רבים יכולים לקבל הרמה מיידית עם רק כתם צבע על קיר אחד. בחרו צבע שתוכלו לחיות איתו לאורך זמן ושיכול להתאים לטרנדים שונים לפי הצורך. השתמש בגוונים שונים שלו כדי להוסיף מרקם, או הדגש אותו עם צבעים מנוגדים.

סגנונות מטבח. המטבח הוא החלק העמוס ביותר בבית, כך שהוא יכול לתת את הטון לבית שלכם באופן כללי. אם יש לך מטבח מודרני מלוטש, ניתן ליישם את הסגנון על חדרים סמוכים לנושא מאוחד יותר. אתה לא צריך ליצור אותו מחדש בכל מקום, פשוט לחזור על האלמנטים המרכזיים מחוץ למטבח. בדוק את ההשפעות השונות של עיצוב המטבח ומצא אחד שיתאים לשאר חלקי הבית שלך.

אופנה. לרוב, מה שיש בסטייל על המסלול הוא גם הטרנד בעיצוב הבית. אבל זה לא אומר שאתה צריך להיות מודרני ואוונגרדי כשאתה יותר בצד הפרקטי, או להיפך. תסתכל על המלתחה שלך והחליט אילו תלבושות מייצגות את הסגנון שלך בצורה הטובה ביותר. פריטים בהירים ופרחוניים עשויים לומר שאתה אוהב חללי פנים רוחניים, והרבה שחור עשוי אומר שאתה רוצה בית מודרני עצבני.Source by Simon G Burke

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.