הפוך את חדר האמבטיה שלך לחלל זוהר חיברור שאתה רוצה להתחיל את היום שלך עם מצב רוח טוב. פעילות בוקר בריאה סוללת את הדרך לכך. מרחבי אמבטיה ידידותיים ונוחים ביותר בביתכם מאפשרים את כל מה שצריך, לאווירה שורקת. אין לך אותם? אין מה לדאוג – עכשיו אתה יכול להפוך באורח פלא את חדר השינה הראשי שלך, חדר הרחצה של הילדים, האורחים והסביבה שלהם נראים זוהרים ויוקרתיים עד היסוד.

מה שצריך זה תכנון וביצוע חכמים כדי לשדרג אותם, כמו שאתה רוצה שהם יהיו. הפעלת המוח שלך במצב רוח חיובי, בריא ושמח בידיים שלך.

שיפוץ/עיצוב מחדש של מרחב האמבטיה שלכם:

לפני שתתחיל בעבודות הבנייה בפועל על ידי הקבלן, עליך "לדמיין" את חדר הרחצה העתידי שלך. יש להקפיד על בחירת אריחים, כלי סניטריים וברזים (הידועים בדרך כלל כאביזרי), מקלחת גשם טובה, אמבט בריאות, אפילו מעט אביזרים יכולים להוסיף אלגנטיות שתתאים לתקציב ולמרחב שלך.

קח בחשבון את שטח האמבטיה הזמין, עיצוב חדר האמבטיה המודרני, הנוחות והמותרות שאתה מצפה להם, וגם את האבזור והריהוט שברצונך לתקן כדי להפוך את חדר האמבטיה שלך ל"מזמין". אם התכנון נעשה בצורה מושלמת ללא כל אי בהירות, הביצוע יהיה הרבה יותר קל.

מתן מקום לאמבטיה:

הרעיון של שיפוץ חדר אמבטיה תלוי בחלל האמבטיה הפנוי שכבר קיים. עם זאת ישנן טכניקות בנייה מעשיות, לפיהן ניתן "להאריך" או "להאריך" את מרחב האמבטיה, על ידי סידורים נכונים של שטח השירות בפועל; שטח אחסון; מתקנים נדרשים בדיוק כדי לגרום לחדר האמבטיה שלך להיראות מרווח יותר וחמור יותר.

לדוגמה, אמבט סאונה מפואר יכול להוסיף זוהר לחדר האמבטיה שלך. במקום להיכנס לאמבטיה רגילה, אתה יכול לחשוב על אמבט הסאונה העדכני ביותר, שישנה לחלוטין את האלגנטיות והיופי של חדר האמבטיה שלך באופן מיידי.

באופן דומה, ניתן לנצל את הזדמנות השדרוג כדי להתאים את הנוחות והבטיחות של זקנים וילדים בגיל רך במשפחתך. בחדר האמבטיה הישן אולי אין את המתקנים האלה. אבל אתה יכול להיות מתחשב לספק אותם, באמצעות החומרים המתוחכמים הזמינים כעת בשוק.

בחר את עיצוב חדר האמבטיה האידיאלי:

אפשר להבין שאתה רוצה שעיצוב חדר האמבטיה שלך יהיה מדהים ומושך את העין. רעיונות לעיצוב חדרי אמבטיה יפים הפכו לרווחה כעת, מה גם בהתקדמות הטכנולוגית. אם אתה מתנהג בצורה חכמה כדי לדון ולנתח בפירוט עם קבלן השיפוצים, הרבה לפני שאתה קונה את החומרים, אתה יכול לגרום לחדר האמבטיה שלך לנצנץ ולנצנץ.

טכנאים מנוסים בתחום יודעים היטב, אילו פריטים לאלגנטיות בחדר האמבטיה הם טרנדיים, אופנה עדכנית והנמכרים ביותר בשוק. הוא צריך לבקש את עצתם ולנצל את הניסיון והמומחיות שלהם, כדי להפוך את חדר האמבטיה הישן שלך לחדר מהמם להפליא.

כלל כללי הוא בנייה נקייה מבלגן, מרווחת למראה, בטוחה ותקינה תבלט מהקהל, ותזכה להערכה מסביב, בכל הנוגע לחדרי אמבטיה. עם קצת מאמץ וחשיבה בשיפוץ, אתה יכול לגרום לנפלאות לקרות.

יש להקפיד על אביזרי אמבטיה:

אביזרי מקלחת לעשות הרבה בהשגת התוצאות הרצויות של מראה היי-טק, תחכום נוצץ, נוחות ונוחות השימוש בחדר האמבטיה שלך. הקדישו מחשבות בעת בחירת הפריטים הנחוצים בדרך כלל בחדר האמבטיה, כלומר – אביזרים, רהיטים, ברזים, אריחי אמבטיה, מערכות מקלחת, כלים סניטריים וכלי אבן וכו'.

הטעם האסתטי שלך יכול לבוא לידי ביטוי בבחירת הגודל, הצבע, הפונקציונליות והתכונות של פריטים אלה, כדי להעלות את רמות השימושיות והייפיוף לשמיים. מגיע לך רק חומרים איכותיים שידברו נפח על התכנון הדרמטי שלך של העלאה. אתה תרגיש על פסגת העולם כשתשיג את זה!Source by Bhavani Shankar Raju

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.