העקרונות של תאורת חדר שינהלרוב, בכל הנוגע לעיצוב תאורה, חדר השינה די מוזנח ולרוב נותר ללא כל עיצוב תאורה. הסלון והמטבח מודגשים בדרך כלל בעיצובים מכיוון שהם נראים לרוב על ידי המבקרים וחדר השינה נדחה כי האורחים אינם נכנסים בדרך כלל לחדר השינה.

למרות שחדר השינה אסור למבקרים, זה לא אומר שתצטרכו לצאת ממנו עם תאורה פשוטה. למעשה, אתה אפילו צריך לדאוג לעצמך לשים הרבה עיצוב וסגנון משלך בכל הקשור לתאורה כי אתה זה שמשתמש בחדר הזה, לא המבקרים שלך.

ריהוט הבית שלך עם תאורה שונה צריך להיות מכוון לא כדי לרצות את המבקרים שלך אלא כדי לרצות את עצמך. אתה זה שחי בתוך הבית שלך אז אתה צריך למצוא דרכים לעשות את זה נוח ככל האפשר.

העקרונות של תאורת חדר שינה זהים לכל עיקרון תאורה. צריכה להיות תאורת משימות מהסוג הנכון בתוך חדר השינה, צריכה להיות תאורת סביבה כדי לראות דברים ברורים יותר, ותאורת אווירה כדי לקבל את התחושה הנכונה בתוך חדר השינה.

תאורת משימות היא בשבילך כדי לסיים את העבודה שלך או את הספר האהוב עליך. על ידי הצבת צללים וצורות אחרות של תאורה ממוקדות בעבודה שלך, תוכל לתת גוון בתוך חדר השינה שלך כמקום לבדידות ונוחות בלבד. זה מאפשר לך להתמקד יותר בעבודה ולתת לעצמך אור בהיר יותר לעבוד עליו.

תאורת סביבה היא למטרות בטיחות. תצטרכו להתקין גופי תאורה המאפשרים לראות את החדר כולו ולמנוע תקלות.

כעת, תוכלו לראות את החדר כולו ללא כל סיכוי לתאונות או לשפוך מהבשמים שעל השידה שלכם.

תאורת אווירה מאפשרת לך לקבל תחושה דרמטית בתוך חדר השינה. אורות רכים ועמומים יותר מאפשרים תחושה רומנטית יותר לחדר, כך שתוכל לישון טוב או לקבל אווירה רומנטית יחד עם בן הזוג.Source by Robert Shorn

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.