המלצות לשיפוץ הבית וחדר האמבטיה הטוב ביותררגע לפני השיפוץ, בעלי המשכנתא דורשים להבין מה הם עשויים לרצות לעשות עם החלל הנגיש. בכל השיקולים, עבודה מתאימה בחדר הייתה חלק בסיסי כמו איך המטבח או חדר השירותים יכולים לברר, יכולת ולהרגיש פשוט כמו סוף סוף. מאפיינים אלו נושאים במידה רבה בעת ביצוע מבחן בנייה מחדש, ולכן כל עוד זו התוכנית הפיננסית, בעלי המשכנתא יכולים לראות כרגע שהם מקבלים פלא כזה שהם רוצים. אלה עוברים שיפוץ, אולי זה כל דבר מהצגת חלונות נוספים וחלונות מפרץ, כולל גאדג'טים ומכשירים חדשים, ועד לתת מראה מחודש. שיחזור ועדכון מראה שינוי, אולי לא שכפול.

תוצאה של תמונה עבור ארגון שיפוץ מטבחים ושירותים

אותם בעלי משכנתא שמתכוננים לחזור הביתה ויכולים לבנות מחדש שתמיד רצו, הם יתחילו בחקירת עלות המיזם. הם צריכים להחליט באיזו הוצאות הם רגילים לבצע ולאחר מכן, לכל דבר ועניין, לבחון כמה הבחירות שלהם עשויות לעלות. הם עשויים לגלות שהחלופות יקרות יותר ממה שהם באמת יכולים לנהל.

בדרך זו, הם יצטרכו לשקול מחדש, ולהבין מה יותר מרכזי, כולל מכונות חדשות, או שיש להם יותר מקום, או משהו ייחודי, בהתאם לצורך. מאחר שהם קבעו תוכנית הרבה יותר סבירה, הגיע הזמן בכל מקרה למיזם הבנייה מחדש.

בכל הנוגע לעיצוב מחדש של מטבח ושירותים פלנו, בעלי נכס חייבים לזכור שהם צריכים להיות האזורים הרגילים והמסודרים ביותר בביתם. השימוש בחלל בצורה המדהימה ביותר והיכולת לנוע ביעילות תוך כדי הכנה, הוא ללא ספק קטע מרכזי שצריך לחקור בזמן בנייה מחדש של מטבח. במקום לשקול מהפך שלם ולחפש כל דבר שאין לטעות בו כדי לשחזר את הגאות והשפל הביתה, מחזיקי הנכס חייבים, כאופציה, להשתמש ביכולת הדמיון שלהם ולהעלות את השרוולים מלכתחילה את ביצוע החידוש של הפנטזיות הללו.

על אף מה שמחזיקי נכס מתכוננים לביתם ולחדר הרחצה שלהם, הם יקבלו את היתרונות הספציפיים הטובים ביותר, בהזדמנות שהם מסתכלים על נקודת המבט של המשימה. הם יבטיחו שההתחייבות לעדכון עשויה להיות מוצדקת ללא קשר לתג המחיר, על ידי הכללת מכונות ונושאים חדשים שבאמת מבשרים טובות ולכן היא לא תדרוש תכנון מחדש במשך לא פחות מ-10 שנים. אם האתגר לעיצוב מחדש של הבית הוא עצום באופיו, בשלב זה בעלי משכנתא יבקשו עזרה מחוננים.

לדוגמה, במקרה שהם עשויים לרצות להחליף את רצפת הבטון מהעבר שלהם ברצפת עץ, בשלב זה הם ידרשו לבחור סידורים של ארגון סיפור. כמו כן, הם ידרשו מהשיפוצניק להגדיר מחדש את משפכי הפסולת כאשר הם עוברים מקלחת פריכה או מקום ניקוי וטהור כלשהו. באופן דומה, הם ידרשו בודק מעגלים שיעסוק בחיווט חדש.

שיפוץ המטבח ויכול להאריך עלול לאכזב, אולם עשוי להמשיך ולהכיר בצורה פרודוקטיבית כמה עצות מומחים. תכנת קדימה, שמור על מרחק אסטרטגי מהשהייה: תכנת קדימה ואספקת ניהול ומבחר פריטים מוקדם. התכוננות קדימה תשמור על מרחק אסטרטגי מתקלות ותעזור לך להישאר עם התוכנית הפיננסית שלך.

זכור את התמונה המהותית: תיקונים, הגנה ושליטה על חוסר מזל צפויים לקרות. על פי רוב, תכנן הוצאות עבור אלה והכיל אותם בהערכות שלך כאשר אתה מעריך עלויות. זה עשוי לסייע בהימנעות ממיגרנות בעתיד. קבל עזרה מדהימה: השתמש בעובד זמני או אפילו בשיפוצניק שיש לו מעורבות עשירה בשיפוץ הבית והשירותים, חקירת לקוחות מצוינת, היסטוריה מדהימה עם עסקים ארגוניים ראויים לציון יותר ואיש ב-National Relationship of Redesigning Industry. או מצד שני, ברגע שאתה לוקח שיפוצניק הגון שאתה יכול בוודאות, פשוט קדימה וגייס אותו.

בקר בדף העבודה: כאשר אתה הולך להתקשר עם שיפוצניק, בדוק את אתר החברה שלו. שיפוצניקים מעולים שומרים על אתר נקי ומסודר. אבטחה: על פי רוב בצע צעדים נבונים כדי להבטיח רווחה. יש פרופיל מופחת ואל תנתח את האלמנטים העדינים בשכונה שלך. טפל היטב בעובד הזמני שלך: זו הבעיה הטובה ביותר שאתה יכול לעשות. הערכה על עבודתו יוצאת הדופן. הוא ישקול לחלוק איתך את הטיפים שלו לבנייה מחדש של המטבח והשירותים.Source by Sami Berrahou

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.