הכירו את הרעיונות האופנתיים לשיפוץ חדרי אמבטיה לשנת 2018



בהשוואה לעבר, מטבחים וחדרי רחצה רכשו הילה רעננה וקיבלו חשיבות רבה יותר. מלבד היבטים פונקציונליים, הם צריכים להיות חללים מסוגננים, מעוטרים היטב עם אריחים וארונות, מכשירי חשמל וגופי תאורה מתאימים. אוורור חשוב מסיבות בריאותיות והאמנות מעודדת את גורם ההרגשה הטובה. שיפוץ נפטר מעיצובי העבר ואימוץ טכנולוגיה חדשה, חכמה ומהירה יותר. בעלי בתים רוצים כעת להיות נקיים מדוס ולשמור עליו נקי. פחות תחזוקה, יותר קל עם חומרים עמידים ובמחיר סביר כמו פורצלן. ניקוי עובש בדיס ואיטום מחדש הם כאבי ראש בלחות גדולה יותר שהדור החדש רוצה להימנע מהם.

שימוש במוצרי תחזוקה מינימליים

הדור הצעיר כל הזמן מוצא פתרונות קלים ולא יקבל תחזוקה קשה. הבית דורש הרבה עשייה ויש דברים שדורשים מעט מאמץ לטפל בהם. הטרנדים החדשים כמו מקלחונים עם דלתות זכוכית הם בהחלט קלים יותר לתחזוקה, ולכן הם מועדפים מלבד הסיבות האסתטיות. מקלחת ללא דלת תפחית גם תחזוקה והוצאות. האם יש צורך באמבטיה בחדר הרחצה הראשי כדי להתאים לסגנון המקלחון החדש?

כיום, כנסו לאמבטיות הטבילה ללא סילון בסגנון עכשווי! למה לא לבחור בשילוב של אמבטיה ומקלחת? אריחים גדולים יוצרים אשליות של מרחב גדול יותר. שיפורים המותקנים מעל פני הקרקע על הקיר יוצרים גם ממדים גדולים יותר.

עולם של אביזרי מתכות אטרקטיביים

אביזרי המתכת המסוגננים בחדר האמבטיה של ברזים, ראשי מקלחת וברזים מהודרים אכן מחייה את החלל ומעלים את הרוחות בכל בוקר ולפני השינה. ניתן למצוא עיצובים אופנתיים ומגוון צבעים וגוונים בכסף וזהב בכרום וברונזה יחד עם ניקל מוברש.

חומרי ריצוף פלא

פורצלנים וקרמיקה לרצפות תמיד היו בעד וממשיכים להיות כל כך נוכחים, זמינים במגוון רב ובמראה חיקוי של אבן טבעית ועץ. ויניל מפואר גם הוא נהיה פופולרי והעלויות יורדות בעקבות תחרות. פעם בשימוש בחצרים עסקיים בלבד, ויניל מותקן כעת בבתים.

משטחי אגדה

בא לכם זכוכית ושיש, קוורץ וגרניט?

הספא הביתי

אימוץ גישה מינימליסטית, הרעיון של ספא בבית הוא מחשבה נפלאה עבור בעל בית. פסטלים וניטרלים הם הצבעים הרגילים לחדר אמבטיה שליו. הגדר סביבה מסודרת והתכונן לחוויה מפוארת.



Source by Paul Toomey

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.