היתרונות של משטחי גרניט למטבחמשטחי גרניט למטבח נוצרים על ידי הטבע ועוצבו על ידי האדם הם בחירה יפה, עמידה וחסכונית עבור מטבחים ואמבטיות. המונח גרניט מגיע ממילת השורש הלטינית granum, שפירושה "דגן".

גרניט מיובא לרוב מאירופה, אפריקה, ברזיל ומאזורים אחרים בעולם העשירים באבן טבעית. גרניט היא אבן טבעית אטרקטיבית שתוסיף צבע וחמימות למטבח שלך. גרניט הוא חומר קשיח במיוחד שלא יתפוצץ, ישרוט או יסדק.

קשיות הגרניט מתחרה רק בקשיות של יהלומים. למעשה יהלומים משמשים לחיתוך והברקה של גרניט.

במהלך 10 השנים האחרונות משטחי גרניט למטבח הפכו פופולריים בקרב בעלי בתים, לאחר שהיו פופולריים לראשונה בקרב מעצבים במשך עשרות שנים. גרניט זמין במאות צבעים, מגוונים שונים של לבן ועד חום, אדום, ירוק, כחול ושחור. הגוונים הפופולריים ביותר הם חום ובז'.

בנוסף להיותם משטחי גרניט למטבח קשיחים יכולים לקחת פריטים חמים, כמו סירים ומחבתות, והוא עמיד מאוד בפני כתמים לשומן ושמן חם אם הוא אטום עם אימפרגנטור על בסיס סיליקון. ניתן לנקות ולחתוך אותו בקלות לאגן. לגרניט משטח מלוטש קריר שהופך אותו למשטח מצוין לרידוד בצק מאפה. הגימור המלוטש של גרניט לא יישחק.

משטחי גרניט למטבח הם ייחודיים מכיוון שאין שני חלקים של גרניט זהים לחלוטין, לכן גרניט מספק אלמנט עיצובי מעניין ומוסיף עושר ומרקם מסוימים למטבח שלכם שלא נמצא במשטחים אחרים. משטחי גרניט למטבח יכולים ליצור ברק ואלגנטיות שנמצאים רק בטבע. גרניט מוסיף אישיות ואופי למשטחי המטבח שאין שני לו. למשטחי גרניט למטבח יש יופי טבעי המסוגל להשלים כל גוון עץ או סגנון של ארונות.

זה לא משנה אם אתם מתכננים בית חדש או משפצים מטבח קיים, עם משטחי גרניט למטבח אתם יכולים להיות בטוחים שתוסיפו ערך לבית שלכם.

משפצי מטבחים ובוני בתים חוו פריחה בביקוש למשטחי גרניט למטבח. למרות שזה יכול להיות יקר יותר להכניס משטחי גרניט, הם נותרו הסיכויים לבחירה מועדפת עבור בתים יוקרתיים יותר, מכיוון שהם שומרים על ערכם טוב יותר מרוב השיפורים בבית

ההשקעה שתבצע במשטחי גרניט למטבח אמורה להחזיר לך לפחות פי שלושה ממה שהשקעת. אם אתה מוכר את הבית שלך תגלה שרוכשי בתים המעוניינים במשטחי גרניט למטבח יהיו מוכנים לשלם יותר עבור הבית שלך מאשר אם יש לך אריחי קרמיקה או למינציה מפלסטיק.

תכנון משטח הגרניט במטבח שלך כרוך תחילה בבחירת צבע הגרניט הנכון. כדאי להתרכז בצבעים הפופולריים ביותר. למרות שגווני גרניט הם בדרך כלל ניטרליים, אתה עשוי לגלות שצבע מסוים מתאים לעיצוב המטבח שלך.

אם אתה מחליף את חומר השיש הישן במטבח שלך בגרניט, תרשים בזהירות את כל המידות עבור מתקין הגרניט. אם התקנת ארונות חדשים היא חלק משיפוץ המטבח שלך, שאל את יצרן הגרניט מה הם ממליצים לארונות.

מכיוון שאתה משתמש במוצר מעולה כמו גרניט, עליך לחשוב על סוג הכיור הנכון שיתאים למשטח הגרניט החדש שלך במטבח. אתה בהחלט צריך לשקול ללכת עם כיור נירוסטה תת-מוצב, בניגוד לכיור יתר על המידה שיהיה קשה לנקות סביבו.

בנוסף להתקנת הכיור הנכון, חשוב גם לבחור את הברז המתאים ביותר לכיור. ברז נירוסטה יתאים למראה של משטח גרניט עשיר במטבח.

התחום החשוב הבא הוא שדרוג חומרת הארון שלך. גם הידיות והידיות צריכות להיות באיכות גבוהה על מנת לספק מבטא טוב למראה הכללי של המטבח. גם אם אתה לא מחליף את הארונות עם חומרה באיכות גבוהה עם ארונות אלו וכל המטבח

לבלוט.

אז בתכנון שיפוץ המטבח שלך, רק זכרו שמשטחי גרניט למטבח יספקו תוספת ברמה עולמית ויגדילו את ערך המכירה החוזרת של הבית שלכם.Source by James Mahoney

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.