היתרונות של אגן תלוי על הקירעבור אלה שמעצבים מחדש את חדרי האמבטיה שלהם, ישנן אפשרויות רבות ושונות זמינות בכל הנוגע למקלחות, אמבטיות וכיורים. לא רק זה, אלא גם לקחת בחשבון מקום אחסון, מראות ואפשרויות תאורה חשובה כדי ליצור חלל פרקטי ונראה טוב להנאת כל בני הבית.

קניית כיור מתאים לחדר האמבטיה יכולה להיות מסובכת במיוחד, במיוחד שיש כל כך הרבה אפשרויות בשוק כיום מבחינת סגנון וחומר. הכיור התלוי על הקיר הוא סגנון אחד מסוים של כיור שמציע כמה יתרונות פרקטיים משמעותיים, וניתן בהחלט לשקול אותו אם אתם מחפשים כיור אמבטיה חדש לביתכם.

ראשית, חשוב לציין כי אגן תלוי על הקיר הוא בעצם כיור שאינו מותקן מעל יחידה או נתמך על ידי הדום. האגנים הללו, לכאורה תלויים מקיר, מגיעים במגוון סגנונות וחומרים, כלומר ניתן להתאים אותם כמעט לכל חלל חדר אמבטיה ולהיראות נהדר.

אחד היתרונות העיקריים הראשונים של כיור תלוי על הקיר הוא העובדה שהם אינם זקוקים ליחידה, ארון או דום כדי לתמוך בהם, מה שמשאיר הרבה מקום מתחת. יש לזה כמה יתרונות עיקריים, הראשון הוא שהדבר מקל בהרבה על ניקוי רצפת חדר האמבטיה מלכלוך ומשפכי מים – מסיבה זו זה יכול להיות מושלם עבור בית המשפחה המבולגן והעמוס.

אין יחידה או מעמד לתמוך בו פירושו שהרצפה צלולה לחלוטין, וקל להתפנות מתחתיה עם מגב מהיר מסביב. יתר על כן, קל מאוד לנקות את הכיור עצמו מתחת ומסביב גם הודות לעיצוב הפשוט שלו ולצורתו הקלה לגישה.

יתרון מרכזי נוסף לכך שאין יחידה או הדום מתחתיו הוא שניתן לנצל את החלל הזה בדיוק למה שתרצו, מכיוון שהוא לא ישמש לצנרת, שבמקום זאת עטופה בקיר שמאחורי הכיור. זה מאוד שימושי עבור חדרי אמבטיה קטנים יותר שבהם בעלי בתים מודעים מאוד לאופן השימוש בחלל.

אפשר להניח כאן ערימה של מגבות, סל כביסה, מעמד עם מוצרי קוסמטיקה ועוד הרבה הרבה יותר. זה יכול להיות גם המקום המושלם לאחסן שרפרף לילדים שצריכים להיות מסוגלים להגיע לכיור כדי לשטוף ולצחצח שיניים. ניתן להשתמש בחלל זה ולהתאים אותו כראות עיני בעל הבית, מה שהופך את האגן התלוי על הקיר לבחירה גמישה מאוד.

יתרון מרכזי נוסף של הכיור התלוי על הקיר הוא שהוא גם נותן אשליה של מרחב ויוצר סביבה מאוד מודרנית ואסתטית. למרות שהפריטים האלה בדרך כלל קצת יותר יקרים מאשר כיורים מותקן על הכן וכיורי דלפק, הם גם הרבה יותר מינימליסטיים והרבה יותר מלוטש.

יתר על כן, כל החלל מתחת לכיור אומר שהוא לא שולט בחדר, וזה שוב מצוין עבור אלה עם חדרי אמבטיה קטנים יותר שרוצים למקסם את החלל שיש להם. אסתטיקה זו יכולה לגרום לכך שהכיור משתלב בעיצוב במקום להכריע אותו.

אחד החסרונות של כיור תלוי על הקיר הוא שיכול להיות יקר יותר להתקין אותו מכיוון שיהיה צורך להתאים את הצנרת מאחורי הכיור מכיוון שהיא לא תהיה מוסתרת בכן או ביחידה. למרות שהעלות הנוספת הזו יכולה להיות מרתיעה עבור חלק, היתרונות המעשיים בפועל של כיור כזה הם לרוב שווים את זה.

בכל מקרה, לשקול כיור צמוד על הקיר הוא בהחלט דבר שמומלץ לעשות, שכן אתה עשוי לגלות שהקונספט מתאים לבית שלך, לצרכי הבית שלך ולעיצוב חדר האמבטיה שלך בצורה מושלמת.Source by Stuart Cutler

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.