האם אני צריך לקנות מראה שמתאימה במיוחד לחדר האמבטיה שלי עבור מראת איפור?לא, בעל בית לא צריך לקנות סוג מיוחד של מראה בתור מראת איפור לחדר האמבטיה. מה שנקרא מראות לאמבטיה הן בדרך כלל אותן מראות תפלות שבעל בית מוצא בחלק האמבטיה של חנות קופסאות גדולה או אפילו חנות לחומרי בניין. הם נראים כאילו הם לא צריכים ללכת לשום מקום אחר חוץ מהשירותים, ומכיוון שהם כל כך משעממים, הם לרוב לא.

מראה היא חתיכת זכוכית עם גב מתכתי, בדרך כלל כסף או אלומיניום כדי להפוך אותה לרפלקטיבית. מראות יכולות להיות שטוחות, קעורות או קמורות. מראות קעורות מגדילות את ההשתקפות ועוזרות בגילוח ובאיפור. אלא אם כן בעל הבית מוצא אותם ממש לא מעניינים, מראות מסוג זה עשויות להיות טובות להצבה בחדר האמבטיה. מה שבאמת חשוב בעת בחירת ושימוש במראה בחדר האמבטיה הוא התאורה. התאורה בחדר האמבטיה לא צריכה להיות בהירה מדי ובעל הבית צריך להיות מודע לאיכויות האור השונות המופקות מנורות פלורסנט, ליבון והלוגן.

החשש היחיד שיש לבעל בית עם מראת איפור בחדר האמבטיה הוא החום והלחות הבלתי נמנעים בחדר. מראות עם מסגרות עץ יכולות להיות די יפות, אבל לא מומלצות במיוחד עבור מראות בחדר האמבטיה, מכיוון שהן יכולות להתנפח ולהתעוות אם הן לא מטופלות עם חומר איטום. לחות גבוהה עלולה גם לפגוע בגב המשקף של המראה ולהוביל למצב שנקרא פוקסינג. אלו הם נקודות כהות שניתן לראות בזכוכית. חלק מהאנשים, במיוחד אספנים, מעריצים את הכתמים הללו, אבל חלקם עשויים למצוא אותם מכוערים.

גם מראת איפור שמוכנסת לחדר האמבטיה חייבת להיות מעוגנת היטב לקיר. הקיר צריך להיות חלק, מוצק ויבש. אין להשתמש במסטיק, תרכובת דבק שיכולה לחבר מראה לקיר ללא קליפס או ברגים או כל חומרה אחרת. מראה, במיוחד אם היא כבדה, צריכה להיות תלויה על ברגים המחוברים לקיר מוצק עם עוגנים. לא צריך לתלות אותם בורג אחד, אלא לסדר ברגים בצורה שתחלק את משקל המראה ותוודא שהיא מאובטחת. אף אחד לא רוצה להרהר מה יכול לקרות אם הלחות בחדר האמבטיה מחלישה אטב כבר חלש.

כמובן שאם יש מדף יציב על הקיר, אפשר פשוט להישען עליו את המראה ולהישען על הקיר.

מראת איפור צריכה להשלים את העיצוב של חדר האמבטיה, או אפילו את העיצוב של חדר השינה אם חדר האמבטיה צמוד. דבר אחד שניתן לעשות עם מראה בחדר אמבטיה או בחדר פודרה הוא להגדיר אותה עם נורות איפור. המערך הזה, שהיה מרכיב עיקרי בסרטים הוליוודיים וחדרי ההלבשה של השחקנים, נותן אור ללא צל שאידיאלי להנחת איפור. מראת אמבטיה בקוטג' על חוף הים יכולה להיות מוקפת בצדפים יפים. בעל הבית יכול לעשות זאת בעצמו עם קצת דבק וצדפים מהחוף. מראת איפור יכולה להיות בעלת מסגרת זכוכית מקושטת, חרוטה או מתכת או שאין לה מסגרת כלל. זה יכול להיות עגול, מרובע, סגלגל, מלבני או אפילו קצת לא סדיר.

ניתן להזמין מראת איפור באינטרנט מחנות יוקרתית לריהוט בית, למצוא במכירה בחצר או בחנות זבל, או לקנות בחנות קופסאות גדולה. יש אנשים שאפילו מוצאים את המראה האהובה עליהם ברחוב, מחכים להיזרק החוצה עם שאר הזבל של מישהו אחר.

לכן, לאחר שלקחת לחות וחום בחשבון, כל סוג של מראה יכול להיות טוב עבור חדר האמבטיה.Source by Heather Mitchell

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.