דברים שכדאי לקחת בחשבון בעת ​​שיפוץ חדר האמבטיה שלךהסתיו הוא זמן נפלא בשנה לשפץ את חדר האמבטיה שלך. ברור שחדר אמבטיה הוא אחד החדרים המשומשים ביותר בבית. שיפוץ יכול להיות תהליך די מאתגר, במיוחד אם אתה לא יודע מאיפה להתחיל. עיצובי הבית מצביעים על כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון כאשר אתם מתכננים לשפץ את חדר האמבטיה שלכם.

לא יודעים אם חדר האמבטיה זקוק לרענון או שיפוץ? שאל את עצמך כמה שאלות. האם הצרכים שלך השתנו? האם הטעם והסגנון שלך השתנו? אולי אתה צריך יותר שטח אחסון? או שאתה לא רוצה יותר את אריחי הקיר הלבנים האלה? ובכן, זה הזמן המושלם לתת לאמבטיה שלך חיים חדשים.

ההחלטה כמה כסף אתם מוכנים להוציא עקב שיפוץ היא הצעד הראשון שאתם צריכים לעשות. ההשקעה כוללת את עלות החומרים והגימורים, תאורה, אבזור ואביזרים וכמובן עלות עבודה – צביעה, עיבוד וצנרת. בהתאם לגודל חדר האמבטיה ואיכות החומר, שיפוץ חדר אמבטיה יכול לעלות בין $3,000-$20,000. אתם יכולים להחליט לצבוע לבד, אך אל תשכחו להשאיר את העבודה הקריטית לאנשי המקצוע.

לאחר מכן, תכנן תכנית קומה חדשה על ידי מדידת מידות הרצפה וסימון מיקומי הדלתות, החלונות והאביזרים הקיימים. אתה תצטרך יותר כסף וזמן אם אתה מתכנן לשנות את פריסת חדר האמבטיה. ברור שזה כולל הוספה או הסרה של קירות או הקמת ספא/סאונה. עלות נוספת תגיע גם ממיקום מחדש של הצנרת או החשמל.

החלק הנעים ביותר בשיפוץ חדר אמבטיה הוא בחירת הסגנון שלו. אם אתה אדם פשוט – חדר אמבטיה לבן הוא בחירה מצוינת עבורך, בגלל הבהירות והניקיון של חדר האמבטיה. הוספת אלמנטים מעץ תביא חמימות. כיום, האלמנטים השחורים המאט יותר ויותר פופולריים, מביאים תחכום ואלגנטיות. חשוב שיהיה חדר אמבטיה מסוגנן, עם זאת, אל תשכח את הפונקציונליות שלו. זה יותר חשוב מהכל.

אם אתם מרגישים מבולבלים, קחו בחשבון שיש מספר אנשי מקצוע שיכולים לעזור לכם בתהליך השיפוץ. צבעי, אינסטלטור, מומחה לריצוף וחשמלאי הם אנשים שאתה צריך בצוות שלך. הם צריכים להיות מוסמכים ובעלי רישיון. העסקת אדריכל או מעצב פנים היא חובה, ניהול השיפוץ כולו. הוא מכיר את מסגרות הזמן של שיפוץ – החל מתקרות, קירות וכלה ברצפות.Source by Maria Williams

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *