ארונות מטבח מעץ: לצבוע או לא לצבוע?הבחירה בעץ כהה יותר או בארונות צבועים נפוצה כיום עבור בעלי בתים רבים. אם ארונות המטבח שלכם עדיין במצב טוב אך נראים מיושנים, שכבת צבע טרייה עשויה להעניק לארון מטבח העץ שלכם מתיחת פנים נחוצה מבלי לרוקן את חשבון הבנק שלכם. אך בהתאם לאווירה של המטבח שלכם ולעיצוב הבית הכללי, ההעדפה לצביעת ארונות עץ משתנה מאדם לאדם. להלן מספר נקודות שכדאי לקחת בחשבון בעת ​​קבלת ההחלטה.

סגנון הארון -עץ יכול להיות יפה, אבל אתה צריך להסתכל מקרוב על סגנון הארונות שלך והאם הם משלימים או משתלבים בעיצוב המטבח הכללי, כמו גם את המראה והתחושה של הבית שלך. צביעת ארונות עשויה להביא לנושא מגובש ומאוחד יותר בכל הבית, וזה יועיל במיוחד עבורכם ויועיל בטווח הארוך במיוחד אם אתם מתכננים למכור את הנכס שלכם בעתיד.

תַקצִיב – אם בכל זאת תחליטו לצבוע את הארונות, האם תעשו את הפרויקט בעצמכם או תזמינו צייר מקצועי? אם אתה באמת רוצה לצבוע את הארונות בעצמך, אתה צריך להבטיח שהארונות בסופו של דבר ייראו טוב או טוב יותר ממה שהם נראים עכשיו. עבודת צביעת ארונות עשה זאת בעצמך היא עבודה רבה, אז וודא שאתה מוכן לזה. אם לא, בדוק אפשרויות שונות לשכירת איש מקצוע כדי שהעבודה תתבצע במומחיות.

דבר עם מתווך – במקומות ובקהילות רבות, ארונות עץ הם נקודת מכירה מרכזית בבתים. עיין ברשימות של בתים דומים באזורך וראה כיצד מנוסח תיאור המטבח. אתה יכול גם ליצור קשר עם מתווך מקומי או איש מקצוע הום סטייג'ינג כדי לקבל את יעוץ המומחה שלהם.

בחר צבעים נכון – בגלל החשיבות של צביעה נכונה של ארונות עץ, אתה גם רוצה לוודא שאתה בוחר את הצבע הנכון. יש כמעט מאות אפשרויות צבע "לבן". זכור גם שלתאורה יש תפקיד מרכזי באיך הצבע ייראה בחלל הסופי. אולי כדאי לשקול להדביק דוגמית צבע בחזית כל ארון ולהסתכל עליה לאורך זמן כדי לראות איך זה ייראה בסופו של דבר.

אמנם יש לקחת בחשבון את כל הנקודות הללו, אבל השאלה החשובה ביותר שיש לשאול היא באמת "מה תפקידו של המטבח בחיי המשפחה שלך?" האם זה באמת הלב של הבית שלך? האם אתה משתמש בחלל הזה כדי לארח? אתה מבשל הרבה? אם אתה זה שתבלה הרבה זמן בחלל הזה, אתה צריך לאהוב אותו ולנצל אותו בצורה יעילה.Source by Wesley Morales

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.