אמבט ומטבח הטרנדים הכי חמים בשוקבשוק בימינו, הכיור הפך לאחד ממוקדי האמבטיה. יש מגוון עצום של מבחר וסגנונות לבחירתך. אפשרויות כיור אלה מוצגות כדי להשיג עיצוב חדר אמבטיה ספציפי של הצרכן.

טרנד הולך וגדל במטבח כמו ברזים נשלפים ומטה מציעים ניקוי קל תוך שמירה על מראה מאורגן ונעים לחלל הכיור. ברזים אלו מותאמים בקלות לגובה האידיאלי ובהתאם לצורך שלך.

מטבח שייקר משתלב בצורה מושלמת גם במטבח של היום. זהו עץ קשיח יציב עם אומנות איכותית הנותנת רושם של קלאסי, נקי ופונקציונלי. אחסון ויעילות מודגשות במקום צבעים נועזים ואביזרים מסובבים ראש.

קוורץ הוא החלופה הטובה ביותר לשיש ולגרניט לתחזוקה ועמידות נמוכה. זהו אחד המינרלים הקשים ביותר. לקוורץ יש אפשרויות צבע אינסופיות, מלבן ועד שילובים עמוקים של אפורים ושחורים, כך שלבעלי בתים יש אפשרויות שונות בחיפוש אחר עיצוב מושלם.

השיש הטבעי מוסיף מראה שיקי ואלגנטי לארון האמבטיה שלך. משטחי איפור משיש עמידים למים, תוך שהם שומרים על עמידותו.

גופי כרום מלוטשים חזקים, במחירים נמוכים וקלים לתחזוקה נותנים מראה מבריק וקלאסי שעובד היטב בסגנונות ביתיים שונים.

מגירות מקרר מתחת לדלפק מגיעות בכל מיני צבעים וסגנונות. הוא גם מופיע באמבטיות הורים והוא מושלם לכל עיצוב ועובד היטב בכל סוגי החללים. במגירות ניתן לאחסן חטיפים, פירות וירקות, כאשר כל מגירה יכולה להישמר בטמפרטורה שונה.Source by Helene Grace Abonales

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.