איך לגרום לחדר רחצה קטן להרגיש גדול יותרכאשר משפצים חדר אמבטיה, כאן על חוף השמש לפעמים הלקוחות שלנו מגלים במהירות שתקציבם או מגבלות הנכסים שלהם אינם מאפשרים להם ליצור את המרחב האולטימטיבי שלהם. עם זאת, יש כמה טיפים וטריקים עיצוביים חכמים שיש לקחת בחשבון שיכולים לעזור לך להגשים את חלומות העיצוב שלך. בואו נדון כיצד תוכלו לגרום לחדר אמבטיה קטן להרגיש גדול יותר:

מַעֲרָך

עם מקום בפרימיום בחדר אמבטיה צמוד, כל מילימטר של שטח חייב להיות מנוצל ביעילות. פריסה מתוכננת היטב וחרוצה תתגלה כאסטרטגיה מנצחת. פריסת חדר האמבטיה האולטימטיבית תכלול את הכיור קרוב לדלת, לאחר מכן האסלה ובנקודה הרחוקה ביותר מהכניסה, האמבטיה ו/או המקלחת. טיפ: מסיבות אסתטיות, האסלה לא צריכה להיות הדבר הראשון שרואים כשנכנסים לשירותים! הקפד לאפשר לפחות 50 ס"מ בין שפת המושב לכל יחידת כיור או קיר, כך שיהיה מספיק מקום גם לברכי המשתמש הגבוה ביותר. כמו כן, כאשר מתכננים את פריסת חדר האמבטיה, שקול תקרות גבוהות בחלל קטן, היכן שניתן. בחר בגובה 2.7 מ' על פני תקרות סטנדרטיות בגובה 2.4 מ'. תקרות גבוהות ישפרו את תחושת המרחב הקיים.

אביזרים ומתקנים

קיימים היום בשוק שפע של אביזרים וחוסכים במקום. לדוגמה, ברזים צמודי קיר יכולים ליצור אפילו יותר מקום. בחר בקערת כיור מסודרת ומלבנית על פני קערת איפור עגולה – אלה בדרך כלל תופסים יותר מקום. בור אסלה קומפקטי וחוסך מקום המצויד בקיר יכול לתת יותר מקום מאשר אסלה רגילה. עם זאת, אפשרות אחרונה זו דורשת מחשבה, מכיוון שבעיות אינסטלציה עם בור מים מובנה/תלוי על הקיר דורשות בדרך כלל פתיחת חלל הקיר.

דלתות וחלונות

פתרון פשוט לחדר אמבטיה קטן הוא להשתמש במחוון חלל במקום בדלת רגילה בשיפוץ חדר האמבטיה שלכם. חלונות יכניסו אור טבעי שיפתח גם את החדר. אם אינך יכול להתקין / לכלול חלונות, שקול צוהר. ככל שתוכל להכניס יותר אור, כך יופיע חדר האמבטיה הקטן שלך מרווח ופתוח יותר.

ריצוף חכם

עצות טובות לריצוף יכולות לעזור לחדר האמבטיה הקטן שלך להרגיש גדול יותר. אריחים מהרצפה עד התקרה יגרמו לחלל להרגיש גדול יותר, וכך גם שימוש באריחים גדולים. ככל שהאריחים גדולים יותר, כך החדר ייראה גדול יותר בגלל קנה המידה והפרופורציה של אריחים גדולים שמטעים את העין להאמין שהחלל גדול יותר. אם אינך יכול לבצע אריחים מהרצפה עד התקרה, התאם את צבע צבע הקיר לאריחים שלך כדי לשמור על גוון.

צֶבַע

מבחינת צבע, צבעים בהירים יותר גורמים לחללים קטנים להרגיש גדולים יותר, אז העדיפו פלטת צבעים בהירה יותר על פני כהה יותר. כמו כן, השתמשו בצבע אחד לכל החדר כך שתהיה פחות הסחת דעת חזותית שעלולה לחתוך את החדר הקטן מבחינה ויזואלית. נקודות נוספות אם הצבע והחדר כולו לבן! הלבן האהוב עלינו הוא Dulux Lexicon Quarter.

טיפים לעיצוב

שימוש בכמה טיפים חשובים לעיצוב יכול להעלות את טכניקות השיפוץ החוסכות מקום שלך. מראה היא דרך מצוינת לשפר חלל קטן, מכיוון שהיא משקפת אור טבעי מסביב ופותחת את החדר. מול חלון יש מקום טוב שכן הוא יכפיל את כמות האור. כמו עם הריצוף, שוב שחק עם תחושת קנה המידה והלך בגדול עם גודל המראה שלך. מסך מקלחת ללא מסגרת יהיה בעל פחות קווים וכתוצאה מכך יפתח את החדר ויזואלית. נישת קיר אריחים במקלחת יוצרת בחוכמה אחסון נוסף תוך מראה עכשווי.

שקול את כל האפשרויות

למרות שהעברת כל אינסטלציה בחדר אמבטיה נמנעת בדרך כלל מכיוון שהיא מוסיפה עלות משמעותית לשיפוץ, לפעמים פינוי מקום בחדר אמבטיה קטן שווה את העלות הנוספת אם הוא מוסיף שטח רצפה יקר. האפשרויות עשויות לכלול העברת השירותים לחדר נפרד משלו במקום אחר בבית, או, אם מכונת הכביסה ו/או המייבש נמצאים בחדר האמבטיה, אולי העברתם לארון סמוך.

סידור מקלחת/אמבטיה משולב הוא פתרון חכם נוסף שיכול לספק למשק הבית אמבטיה ומקלחת, (נקודת מכירה חזקה עבור קונים עם ילדים) תוך ייעול נכסי קרקע יקרי ערך.Source by Sophie Hendry

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.