אביזרי איפור לאמבטיה – היכרות קצרה עם הריהוט הנפלא הזהאביזרי איפור לאמבטיה – אם ייבחרו בקפידה – יציעו באמת את הטוב משני העולמות. חלקים אלה מציעים עיצובים מסוגננים ודרמטיים במיוחד המשולבים גם עם תכונות פונקציונליות. בין אם אתם מחפשים את האביזרים האופנתיים המסורתיים או המודרניים, ללא ספק יש אחד שיעמוד בסטנדרטים ובתקציב שלכם.

אביזרי איפור לאמבטיה מורכבים ממשטח השיש ובהתאם לסוג, ארונות ומגירות הממוקמים מתחת לכיור. תאי האחסון הם בדרך כלל גדולים מספיק כדי להכיל פריטים שונים, כגון מטליות רחצה, מגבות, מוצרי ניקוי כימיים ומוצרי טואלטיקה. רוב מוצרי איפור האמבטיה בחוץ נמסרים לפתח ביתך כמתקנים משולבים במלואם עם כניסות לברז וכיור שכבר זמינות.

ישנן שתי קטגוריות רחבות של כירות אמבטיה המוצעות כיום בשוק. יש לך את האיפור העומד בפני עצמו ואת סוגי האיפור המובנים. הכיור העומד בפני עצמו הוא הבחירה המועדפת עבור חדרי אמבטיה או חדרי רחצה מוגבלים במקום, בגלל המבנה הקומפקטי והקטן שלהם. הסגנון ינוע בין השראה כפרית לעיצובים עכשוויים ויכול להיות בעל תמיכת רגליים ישרות או מעוקלות. זה לא כולל ארונות, אבל יכול להיות מגירה אחת או שתיים במקום.

בהשוואה לסוג העומד בפני עצמו, לארון אמבטיה מובנה יש מבנה גדול יותר עם ארונות ומגירות כדי לספק את הצורך שלך במקומות אחסון גדולים יותר. מבנה העץ עשוי בדרך כלל באמצעות חומרי עץ קשה, כגון אגוז, מהגוני ועץ אלון. בהתאם למוצר, כיורים מובנים יכולים להכיל לפחות כיור בודד או כפול. עיצובי יהירות עכשוויים יש אפילו קערות כיור כלי הנשענים על משטחי גרניט או זכוכית.

המתקנים הללו יכולים להיות בצד היקר – איך נשמע לכם המחיר של 200 עד 2,000 דולר פחות או יותר? מכיוון שמדובר בהשקעה לא קטנה, אתה בהחלט צריך להקדיש את הזמן לעשות כמה צעדי הכנה לפני שאתה קונה אחד. הדבר הראשון שצריך לעשות הוא למדוד את השטח הפנוי בחדר האמבטיה שלך – הרוחב הממוצע של כיור אמבטיה נע בין 18 אינץ' ל-48 אינץ'. אם יותר מאדם אחד הולך להשתמש במתקן, כדאי לשקול לקנות כאלה שיש להם כיורים כפולים (בהתחשב בעובדה שיש לך מספיק מקום פנוי למבנה גדול).

זה באמת לא כל כך קשה למצוא את סגנון איפור האמבטיה הנכון שיתאים לנושא הכללי של עיצוב חדר האמבטיה שלך. אם אתה רוצה להיות ויקטוריאני, מתקן האיפור המסורתי בוודאי יעשה את העבודה בצורה מושלמת. לעומת זאת, לאיפור אמבטיה אחרים יש מראה פשוט ונקי יותר שיתאים לחדר רחצה מודרני. לארון אמבטיה בסגנון קוטג' יש עיצובים מאוד מסוגננים ומשוכללים. יש לו גם תחושה נוחה שמוסיפה לכל האופי של כל חדר.

ישנם כיום מותגים שונים עבור כיור אמבטיה בשוק. אלה הם American Standard, Porcher, Empire, ו- Virtu. כשקונים כאלה אביזרי איפור לאמבטיה, זכרו שפונקציונליות, מחיר סביר וסגנון צריכים תמיד לבוא יד ביד.Source by Fay Salmons

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *